niedziela, 3 marca 2013

Bawimy się z Astrą!!!

Dzieci chyba nigdy nie znudzą się kredkami, farbami i plasteliną. Non stop  potrzebują coś tworzyć. Wyrażają emocje - swoje żale, smutek i radość. To niesamowite jak łatwo im to przychodzi. Trudniej powiedzieć, przynajmniej moim dzieciom. Tu wystarczy kartka papieru, trochę kolorów i wychodzi małe dzieło sztuki. Dla mnie najpiękniejsze na świecie! 
W tej pracy i zabawie wspiera nas ASTRA, producent najlepszej plasteliny i farb. Tylko z nich korzystamy. Do tej pory nie mieliśmy okazji poeksperymentować z kredkami i mazakami. Dzieciom się bardzo podobało. Grube flamastry z pieczątkami zrobiły furorę. Gwiazdki i buźki są po prostu wszędzie! Plastikowe palety do farb sprawiły, że dzieci poczuły się prawdziwymi artystami malarzami. Duży pędzel zakończony nieostro dał gwarancję bezpiecznej zabawy. Kilogramy różnych kolorów plasteliny oraz połyskujący brokat dają nieograniczone możliwości rozwijania kreatywności małych rączek. 
W ofercie Astry są również masy plastyczne, papierowe, glina, modelina.TU znajdziecie dużo informacji o produktach. Mam nadzieję, że kiedyś będziemy mieć okazję i z tego skorzystać. 
Oto efekty:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz