niedziela, 28 października 2012

Bawimy się z CZUCZU ! Uwaga KONKURS

Otrzymaliśmy kilka fajnych książeczek z CzuCzu. Dzieci bardzo się ucieszyły, bo są jego wiernymi fanami od dawna. Nieraz ratowały moją głowę i skórę dzieci:-) , gdy nudziły i marudziły w podróży, w chorobie czy w domu podczas złej pogody na polu. CzuCzu jest lubiany po prostu za wszystko. Nigdy nas jeszcze nie zawiódł. Po cokolwiek sięgamy zawsze gwarantuje nam to świetną zabawę i śmiech. A oferta Czuczu jest bardzo bogata. Przygodę z nim zaczęliśmy z książką ZIMA. Zawiera mnóstwo zadań, łamigłówek i wesołych poleceń. Dzieci ciągle do niej wracają, bo ciągle coś ulepszają, zmieniają, dopisują.


Dla mnie jako matki ważne jest również to, że CzuCzu oferuje zabawy nie tylko dla dzieci w różnym wieku, ale także dedykuje je oddzielnie dla chłopców i dziewczynek. Kto ma w domu potomstwo odmiennej płci i jest świadkiem niemal ciągłej  między nimi "wojny", rozumie jak ważne jest podarowanie każdemu z nich czegoś "tylko dla chłopca" lub "tylko dla dziewczynki":-)One to bardzo doceniają!


Później doszły Super ZABAWY EDUKACYJNE, którego zagorzałym fanem jest młodszy syn. On nie potrafi usnąć bez "przejścia" choćby połowy kart. Pomimo tego, że ma tylko 4 lata, Adam sięgnął już nawet po zabawy dla dzieci 6-7 letnich. Świetnie sobie radzi i ciągle chce jeszcze i więcej:-) Sam może sprawdzić sobie odpowiedzi na przeróżne pytania. Jest bardzo dumny gdy wszystko poprawnie rozwiąże. Karty połączone są klipsem, bardzo poręczne i wygodne w użytkowaniu zarówno w domu czy poza nim. Nieraz sprawdzały się w poczekalni, w długiej kolejce do lekarza. 

Bardzo mobilne i pomocne na wyjazdach i poza domem okazały się małe, ale bardzo bogate książeczki serii BAZGROŁKI. Mamy je wszystkie, bo dzieci bardzo chętnie rozwiązują szybkie zagadki. Coś domalować, dokończyć, przekształcić. To jest to co maluchy robią najlepiej:-) Przekrzykują się i wyścigują w wymyślnych pomysłach na rozwiązanie zagadek. Rodzice! To naprawdę niesamowita pomoc w uspokojeniu rozdrażnionego czy znudzonego dziecka w podróży, w kolejce czy urzędzie. Spróbujcie czasem razem z nim coś zakończyć zadanie. Zobaczycie jak różne jest zdanie naszych dzieci. Warto je poznać.


Bardzo oryginalne są również ZABAWY KREATYWNE. Super pomysł z wymazywalnymi szmatką mazakami i kolorowymi kartami. Na każdej z obu jej stron znajduje się zadanie do wykonania, ale za każdym razem można poprawić rysunek, zmazać go całkowicie, poprawić czy dać komuś innemu do dokończenia. Różnorodność quizów daje możliwość wykazania się w każdej dziedzinie, każdemu i o każdej porze dnia. Nie ma nic lepszego. Uwierzcie. 

                                                Teraz mamy w domu także większe książki serii GRYZMOŁY, gdzie na kolorowych kartkach dzieci dają upust fantazji, wyobraźni i czasem nerwów:-) Mogą rysować co chcą, jak chcą, nie bacząc na polecania czy zagadki. Po prostu go kolorują wplatają swoje pomysły w częściowo skończony obraz czy zwyczajnie zabijają nudę ... gryzmołami bez składu i ładu. Tego też często potrzeba naszym milusińskim. Dzieci same współtworzą książkę, staje się ich autorstwa, tak naprawdę. Mój czterolatek żądny wiedzy angielskich słówek rzucił się także na karty do nauki tego języka. Przychodząc z zajęć przedszkolnych czuje ciągły niedosyt nauki języka obcego. Wypytuje nas ciągle o angielskie nazwy wszystkiego co napotka czy usłyszy. ANGIELSKI stał się przyjemną lekturą obowiązkową syna każdego dnia. 
Dziękując za dotychczasowe produkty CzuCzu, dzieci niecierpliwie oczekują nowości. Już pokazałam im zapowiedź nowych zabaw edukacyjnych AKADEMIA CZUCZU. Nie mogą doczekać się nowych wyzwań i zadań! Mam nadzieję , że podzielimy się z Wami  wrażeniami z zabawy tymi kartami. A teraz KONKURS.  Mam w domu, do podarowania ciekawym świata dzieciom, całkowicie nowe zabawy CzuCzu. Jedna to LITERKI dla dzieci przedszkolnych -
oraz ZABAWY EDUKACYJNE dla dzieci 8-9 letnich -

              

Jeśli jesteście zainteresowaniu otrzymaniem ich to proszę wpisywać w komentarzach imiona pociech i wiek, w niedzielę za tydzień, moje domowe sierotki wylosują dwa imiona i w poniedziałek wyślę do zwycięzców te zabawy.

Polecam, zapraszam i życzę powodzenia!

9 komentarzy:

 1. No to wpisujemy się jako pierwsi - Antoś i Staś przedszkolaki oraz Franek uczeń-zerówkowicz ;)
  pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, zgłaszam moje córki - Wiktoria - drugoklasistka i Zuzanna - lat 4 :-)

  wilson12@poczta.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Małgorzata - prawie 4, no a Antoni 5 miesięcy:)
  Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 4. Olimpia lat prawie 5 :) jej 2-letnia siostra Lilka jeszcze nie kwalifikuje się do tytułu przedszkolaka. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nasz młodszy jeszcze zbyt mały, dla starszego - Krzysia (prawie siedmiolatka) byłby to ciekawy prezent;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Julka 5,5 lat i Ola 1,5.pozdrawiam.Ewelina.

  OdpowiedzUsuń
 7. witajcie!
  Jesteśmy już po losowaniu. Moje domowe sierotki wybrały z kapelusza dwa imiona - OLIMPIA - dla niej CzuCzu Literki, oraz WIKTORIA - dla niej CzuCzu kl. 1-3
  GRATULUJEMY i dziękujemy za zgłoszenia!!!
  Proszę na maila mmamma@gazeta.pl
  z adresami do wysyłki
  pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale cudnie!!!! Bardzo się cieszymy bo Olimpia jest właśnie na początkach nauki literek i idzie nam to baaardzo opornie. Już wysyłam maila. Sierotkom domowym dziekujemy!

  OdpowiedzUsuń
 9. Własnie sprawdziłam pocztę :-)!!!!!
  I super zaskoczenie i radość!
  W imieniu córci Wiktorii - bardzo bardzo dziękujemy!

  OdpowiedzUsuń